پشتیبانی سایت

پشتیبانی وب سایت دقیقا مانند خدمات پس از فروش کالاهای مختلف است. زمانی که شما کالایی را می‌خرید مانند خودرو یا لوازم الکتریکی همراه آن ضمانت، گارانتی و خدمات پس از فروش را نیز دریافت می‌کنید. در این صورت زمانی که کالای شما دچار ایرادی شد با مراجعه به مراکز خدمات پس از فروش می توانید به راحتی و بدون پرداخت پول کالای خود را مانند روز اول تحویل بگیرید. وب سایت نیز دقیقا به همین صورت است. ممکن است پس از دریافت وب سایت خود بعد از گذشت مدت زمانی با مشکلاتی رو به رو شوید که خودتان نتوانید آن را حل کنید. یا حتی بخواهید تغییراتی در سایت خود ایجاد کنید در این صورت بهترین راه این است که یک پشتیبان برای وب سایت خود داشته باشید. ادامه خواندن “پشتیبانی سایت”

طراحی اپلیکیشن شبیه به آچاره

آچاره یک اپلیکیشن و وبگاه در زمینه خدمات است. این اپلیکیشن خدمات مختلفی را به مردم ارائه می‌کند و افرادی که نیاز به خدماتی نظیر لوله کش، نقاش و … دارند می‌توانند از این اپلیکیشن استفاده کنند. در این مقاله هدف ما بیان ویژگی‌های اپلیکیشن و وب سایت آچاره است. اینکه شما نیز می‌توانید برای خدمات خود یا کسب درآمد همچین اپلیکیشن و سایتی را داشته باشید. پس اگر به این موضوع علاقه دارید در این مقاله با ما همراه باشید.  ادامه خواندن “طراحی اپلیکیشن شبیه به آچاره”

اینترنت چیست ؟

از اينترنت براي ارتباط و تبادل اطلاعات در فرم هاي مختلف استفاده مي شود.با استفاده از Email مي توانيد نامه ها و انواع مختلف فايل ها را به کاربر ديگري بفرستيد. در Froum ها افراد مختلف در مورد موضوع يا موضوعات خاصي بحث مي کنند.با استفاده از Chat ميتوان همانند تلفن نوشتاري با افراد ديگر ارتباط بر قرار کرد . ادامه خواندن “اینترنت چیست ؟”

مراحل انجام پایان نامه

اکثر دانشجویان در دوره تحصیلی خود در مقاطع مختلف کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری برای فارغ التحصیلی باید پایان نامه ارائه دهند. انجام پایان نامه یکی از دغدغه‌ها و مشکلات بزرگ هر دانشجو است. سوالات بسیاری در این زمینه در ذهن دانشجویان شکل می‌گیرد. چه موضوعی را برای پایان نامه انتخاب کنم؟ آیا توانایی انجام پژوهش در زمینه موضوع انتخابی را دارم؟ از کجا باید شروع کنم؟ این سوالات و بسیاری سوالات دیگر در ذهن دانشجو شکل می‌گیرد. در این مقاله از فری تز قصد داریم به این قبیل سوالات پاسخ دهیم و مراحل انجام پایان نامه را بیان کنیم. پس تا پایان این مقاله با ما همراه باشید. ادامه خواندن “مراحل انجام پایان نامه”

ابزار دستی چیست و چه ویژگی هایی دارد؟

به ابزارهایی که برای کمک به انسان برای انجام کارهای مختلف فنی ساخته می شوند ابزار دستی می گویند. این ابزار کمک می کنند تا انرژی کمتری برای انجام کارهای فنی نیاز باشد و کار را آسان تر و سریع تر می کنند. از گذشته های بسیار دور انسان ها ابزار دستی مختلفی را برای انجام کارهای مختلف خود می ساختند. ابزارهای دستی لوازم زیادی را در بر می گیرند. چکش، انبردست، دم باریک و پیچ گوشتی از نمونه ابزارهای دستی هستند. در حرفه های مختلف از ابزار دستی جهت جابه جایی، تغییرشکل در مواد خام و ابزاری برای افزایش نیروی وارده استفاده می شود. ادامه خواندن “ابزار دستی چیست و چه ویژگی هایی دارد؟”