پشتیبانی سایت

پشتیبانی وب سایت دقیقا مانند خدمات پس از فروش کالاهای مختلف است. زمانی که شما کالایی را می‌خرید مانند خودرو یا لوازم الکتریکی همراه آن ضمانت، گارانتی و خدمات پس از فروش را نیز دریافت می‌کنید. در این صورت زمانی که کالای شما دچار ایرادی شد با مراجعه به مراکز خدمات پس از فروش می توانید به راحتی و بدون پرداخت پول کالای خود را مانند روز اول تحویل بگیرید. وب سایت نیز دقیقا به همین صورت است. ممکن است پس از دریافت وب سایت خود بعد از گذشت مدت زمانی با مشکلاتی رو به رو شوید که خودتان نتوانید آن را حل کنید. یا حتی بخواهید تغییراتی در سایت خود ایجاد کنید در این صورت بهترین راه این است که یک پشتیبان برای وب سایت خود داشته باشید.

در ادامه با شرکت دیجیتال مارکتینگ مهام همراه باشید.

پشتیبانی از سایت حق مشتری است.

پشتیبانی از سایت علاوه بر اینکه حق مشتریان شرکت طراحی سایت است می تواند نشانه مسئولیت پذیری و تعهد یک شرکت باشد.  یک شرکت معتبر که از صحت و حرفه ای بودن کار خود مطمئن است همیشه خدمات پشتیبانی تخصصی و خوب به مشتریان خود ارائه می دهد. یکی از راه های رضایت مشتریان و کسب اعتبار شرکت همین مسئله پشتیبانی وب سایت است. زیرا کسی که وب سایت را تحویل می گیرد از طراحی و پشتیبانی سایت چیزی نمی داند و یک فرد متخصص در مواقع مورد نیاز باید به او کمک کند.

پشتیبانی وب سایت

چرا پشتیبانی سایت مهم است؟

وب سایت لازمه ی کسب و کارهای امروزی است. با طراحی یک وب سایت به راحتی می توان درآمد را تا میزان زیادی بالا برد زیرا امروزه بیشتر مردم برای تحقیق درباره ی نیازهایشان در گوگل جستجو می کنند. همین کاربران در حال جستجو اگر به سایتی مراجعه کنند که محصول یا خدمات موردنیازشان را عرضه کند دست به خرید می زنند. به همان اندازه که طراحی وب سایت مهم است پشتیبانی از سایت مهم است. زمانی که سایت شما دچار مشکل می شود ممکن است شما چندین مشتری خود را از دست دهید. پس پشتیبانی همیشگی و رفع سریع ایرادات سایت از اهمیت بسیاری برخوردار است. ادامه

شرایط پشتیبانی از سایت چیست؟

پشتیبانی از سایت با توجه به نحوه طراحی سایت، امکانات سایت و حتی هزینه ای که برای طراحی سایت از شما دریافت شده متفاوت است. ممکن است شما از بسته های ارزان قیمت طراحی سایت استفاده کرده باشید در این صورت به احتمال قوی پشتیبانی قوی و همیشگی دریافت نخواهید کرد بلکه برای مدتی محدود پشتیبانی از سایت شما برعهده شرکت طراح سایت خواهد بود. در این صورت برای ادامه پشتیبانی باید مبلغی بپردازید. البته برخی سایت ها که به افزایش بازدیدکنندگان خود و کسب رتبه های بیشتر گوگل اهمیت می دهند درخواست پشتیبانی دائم را از شرکت مورد نظر خواهند داشت. چون پشتیبانی از وب سایت یک ضرورت برای رسیدن سایت به صفحه اول گوگل است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *